Pühad – ideaalne aeg lasta lapsel laps olla

Mille jaoks pühad veel on, kui mitte abivajajatele hoole ja tähelepanu jagamiseks ning seda rohkem, kui nad ülejäänud aasta jooksul saavad? Heategevus toob õnnekiire igaühe ellu, eriti pühade ajal. Abivajajad tunnevad tänu teiste abile selle aja headust.
Hea tava, mis on õnneks viimaste aastate jooksul populaarsust kogunud, on annetada ja kinkida asju, mida teised soovivad või vajavad, kuid mille ostmiseks neil endil vajalikke vahendeid ei ole. Paljud heategevusorganisatsioonid ja asutused korraldavad üritusi, et aidata võimalikult paljusid inimesi, ja see on kõigi osalejate abiga ka võimalik. Tihti toetavad need organisatsioonid kindlat eesmärki või eesmärkide kogumit.
IELM usub heategevusse ja abivajajatele headuse näitamisse iga kord, kui see võimalik on, kuid eriti pühade ajal, kui kogukonnatunne on tugevam. Kuna iELM on laste heaolule suunatud tootemark, meeldib meile näidata headust nende väikeste inimeste jaoks, kes on tuleviku jaoks väga olulised.
Õnneks saab tänapäeval igaüks leida lihtsasti heategevuslikke organisatsioone, et panustada eesmärki, millega nad kõige rohkem suhestuvad. Seega on iELM annetanud organisatsioonile Salvati Copiii Romania, sest kõik lapsed väärivad õnne ja hoolt.


Mis on Salvati Copiii?


Salvati Copiii Romania on valitsusväline organisatsioon, mis kaitseb ja edendab kõigi Rumeenia laste õigusi. See asutati 1990. aastal ja on organisatsiooni Save the Children (Päästke Lapsed) täisliige. Save the Children on maailma suurim sõltumatu organisatsioon, mis edendab laste õigusi. Organisatsioonil on 30 liiget ja see tegutseb enam kui 120 riigis. Rumeenias on Savalati Copiiil enam kui 12 filiaali enam kui 12 maakonnas.
Organisatsioon korraldab projekte, mille eesmärk on parandada teadlikkust laste paljude igapäevaelu õiguste kohta, alates õigusest haridusele kuni kaitseni vägivalla vastu, ja neid õigusi kaitsta.


IELM – tootemark lastest ja lastele


IELM toetab laste heaolu. 2021. aastal annetas iELM kaks korda riideid Salvati Copiii Romaniale, täpsemalt maakondade Arges, Dambovita ja Prahova filiaalidele.
IELM annetas eelmainitud kolmele filiaalile ligikaudu 2000 laste riideeset. Riiete seas olid nii softshell-kombinesoonid kui ka püksid ja isegi mütsid, et ka abi vajavad lapsed saaks iELMi tooteid nautida. Rõõm, mida need riided laste ellu tõid, on aga hindamatu.
IELM soovib igal võimalusel laste eest hoolitseda. See hool on suunatud vahetutele olukordadele ja hõlmab riiete annetamist.
Abil on palju eri nägusid, alates rahalisest abist kuni lihtsamate lahkete tegudeni, mis lapsi rõõmustavad. Üks on aga kindel: me ei unusta lahkust, mida lapsed meile näitavad, isegi aastate pärast.

EELMINE POSTITUS
JÄRGMINE POSTITUS

Tooted