Uusim iELMi kollektsioon: MINI me

Perel on meie elus oluline koht. Meie lähedased on need, kes annavad meile motivatsiooni olla parim versioon endast, ning lapsed eelkõige annavad meile lootust ja julgust parema tuleviku loomise nimel iga päevaga silmitsi seista.

Sel eesmärgil lõime tervele perele mõeldud kollektsiooni MINI me. Selle kollektsiooni aluseks on mõte, millel põhineb ka meie elu – kui meie pere meid toetab, saame kõigega hakkama. Need põhimõtted kajastuvad ka meie laste elus ja annavad neile julguse olla, kes nad tahavad.

Soovime, et tunneksite seda ühtustunnet, mistõttu pakume teile kokkusobivate veekindlate jakkide kollektsiooni, mis sobib täiuslikult perega väljas käimiseks. Õige jakk saab kiiresti nii laste kui ka täiskasvanute lemmikuks ja on eriti kasulik seetõttu, et seda saab kanda paljudes olukordades.

Avasta oma sisemine laps

Tihti juhtub, et elame vanematena oma lapsepõlve laste kaudu uuesti läbi. Oleme rõõmsad iga kord, kui nemad on rõõmsad, ja näitame neile oma lemmikasju lootuses, et ka neile need meeldivad, alates lemmikpaikadest looduses kuni filmideni meie lapsepõlvest.

Lapsega ühesugust jakki kandes on sul võimalus nautida õues mängimist sama palju, kui nemad, ja saad lapsega oma lemmikhetki uuesti läbi elada.

Kvaliteet ennekõike

Nagu kõik iELMi tooted, on ka need kapuutsiga jakid loodud kvaliteediga, tänu millele teenisime välja terve lapsevanemate kogukonna armastuse. Softshell-materjalist jakid on tuulekindlad ning vett tõrjuvad, sobides täiuslikult kevadesse ja sügisesse, kuid neid saab lihtsasti ka soojema või külmema ilma puhuks kohandada.

Kollektsioonis MINI me on erksates värvides ja kõigega sobivate mustritega tooted, mida tahavad kanda nii lapsed kui ka täiskasvanud. Mängulise või minimalistliku mustriga mudelid sobivad iga lapse ja vanema riidekappi ning nendest lausa õhkab rõõmu, inspiratsiooni ja teie isikupära.

Mugavaid ja lõbusaid jakke saab isikupärastada, et nii sina kui ka sinu laps saaks kanda ühesuguseid sõnumeid, armsaid tsitaate või isegi oma nime. Isikupärastamiseks kasutatakse helkurmaterjali, nii et looduses käimine võib minna turvaliselt üle õhtuseks jalutuskäiguks, kus te lapsega mõlemad välja paistate.

Näidake oma armastust kõigile

Oled oma lapse esimene eeskuju ning tema enesehinnang ja enesekindlus kasvavad, kui ta näeb, et saab olla täpselt sinu moodi.

Ühesuguseid riideid kandes tunneb laps, et toetad teda ja et teie vahel on eriline side, mida keegi ei saa lõhkuda.

Näita oma armastust lähedaste vastu ja pere ühtsustunne kasvab iga hetkega.

EELMINE POSTITUS
JÄRGMINE POSTITUS

Tooted